Terminarz ślubny

Poniżej aktualizuję terminarz z zajętymi terminami na kolejny sezon ślubny 2019.
W terminarzu nie są ujęte wstępne rezerwacje, dlatego zapraszam do szybkiego kontaktu.

Magda & Irek

Po przeczytaniu wszystkich opinii, stwierdzam, że będę się jedynie powtarzać……ale zrobię to z wielką przyjemnością….Kamil….wybór Twojej osoby na naszego fotografa uwieczniającego jedne z piękniejszych chwil w naszym życiu był najlepszym wyborem…..Zdjęcia, które otrzymaliśmy są tak świetne, że za każdym razem przenoszą nas w dzień ślubu i wywołują uśmiech na twarzy….już nie wspominam o rodzince, która jest zachwycona fotkami (a nasze babcie to oszalały )…..Świetna robota, ogrom talentu i pełen profesjonalizm, w każdym calu. Zdjęcia wykonane rewelacyjnie (pełne naturalności),a co najważniejsze w ogóle nie czuło się obecności fotografa dzięki czemu każdy bawił się na luzie…. i tak pięknie zapakowane w drewnianej skrzyneczce, że aż brak mi słów….niby drobny szczegół ale jakże ważny….. Kamil na prawdę świetna robota….Bardzo dziękujemy, że tego właśnie Ty byłeś nami. Będziemy Cię polecać z czystym sumieniem. Także kto się jeszcze zastanawia niech nie ma żadnych wątpliwości. Kurcze, jak to fajnie że są jeszcze młodzi ludzie, którzy z pasją wykonują swoją pracę. Miałam się nie rozpisywać i proszę .

Beata & Grzesiek

Pełen profesjonalizm i talent 🙂 Jesteśmy bardzo zadowoleni! Piękne zdjęcia, wśród nich prawdziwe perełki, które niewątpliwie są dla nas wspaniałą pamiątka. Nie zawiedziecie się wybierając właśnie Kamila. Każda chwila, każdy ważny moment był uwieczniony, Kamil doskonale wie kiedy nacisnąć spust migawki, by zrobić wspaniały reportaż. Po prostu solidna firma, a do tego z zacięciem artystycznym. Nie możemy do niczego się przyczepić i nie jest to kwestia sentymentu czy emocji związanych z tym dniem, tylko na prawdę wszystko było jak miało być, a nawet przeszło nasze oczekiwania 🙂 Podczas przygotowań w domu, w kościele, podczas wesela Kamil uspokajał nas swym uśmiechem i przyjaznym spojrzeniem, nie czuliśmy tez, że absorbuje cale otoczenie by zrobić zdjęcie, tylko zwinnie przemieszczał się pomiędzy osobami (Kamil staje się czasem po prostu niewidzialny 😉 ). Bardzo kulturalny i taktowny, co nawet stwierdzili nasi rodzice i goście będący na błogosławieństwie. Bawiliśmy się na całego zapominając o pozowaniu do jakiegokolwiek zdjęcia. Dzięki temu mamy piękne, naturalne zdjęcia, świetnie uchwycone chwile. A plener też był dla nas nowym, ale bardzo przyjemnym doświadczeniem, gdzie nie było marnowania czasu, ale konkrety, ale w tym duża elastyczność co do naszych propozycji i zaskoczyło nas też to, że Kamil podjechał pod umówione miejsce wcześniej, by rozejrzeć się po okolicy, co świadczy o jego profesjonalizmie i rzetelności. Bardzo Ci dziękujemy za wspaniałą pamiątkę 🙂 Nie żałujemy swojej decyzji pod żadnym względem, że wybraliśmy właśnie Ciebie, byś uwiecznił nasz najważniejszy dzień w życiu. Zapomniałabym dodać jak byliśmy zaskoczeni gdy pierwsze zdjęcia zobaczyliśmy już następnego dnia po ślubie na Facebooku, a cala galeria od razu po sesji zdjęciowej! 😀 Jeszcze raz ogromne ogromne dzięki! 🙂 🙂 🙂 polecamy Kamila każdemu, kto chce by ten dzień był wyjątkowo zapisany na kartkach aparatu!!! 🙂 Beatka i Grześ Białystok

Karolina & Przemek

Kamil jest fotografem, którego polecam bez żadnego namysłu;) Stuprocentowy profesjonalizm!!!. Zdjęcia przez niego wykonane to istna petarda, są wspaniałe, uchwycone są na nich wszystkie najważniejsze momenty naszej ceremonii ślubnej, jak i zabawy weselnej. Cały czas się zastanawiam, jak on to robi, że nie zakłóca przebiegu całej uroczystości, a jednak oglądając wykonane przez niego zdjęcia ma się wrażenie, że jest dosłownie wszędzie, najzwyczajniej w świecie: odpowiedni człowiek, w odpowiednim czasie, na odpowiednim miejscu;)
Muszę również dodać, że współpraca z Kamilem to istna przyjemność, jest to osoba kontaktowa, która swoim uśmiechem uspokaja w tak ważnym dniu. Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę;) Pozdrawiamy
Karolina i Przemek

Magda & Marcin

O takiego fotografa nam właśnie chodziło!
Na zdjęciach ujęte wszystkie najważniejsze dla nas momenty i przede wszystkim jest to pamiątka, na której namalowane są emocje ludzi. Kolorystka zdjęć po prostu super – brawo Kamil!
Otrzymane po weselu materiały super opakowane – pełen profesjonalizm.
Kamil życzymy całą trójką samych sukcesów i rozwijających Twoje umiejętności zleceń!

Agnieszka & Tomasz

Serdecznie polecamy Pana Kamila nie tylko ze względu na przepiękną pamiątkę ze ślubu, ale także za profesjonalne podejście do pracy. Już na pierwszym spotkaniu Pan Kamil przygotował listę pytań, które chciał nam zadać, aby przygotować się w pełni do zlecenia. Wysłuchał także naszej wizji tego, jakich ujęć my sami oczekujemy. W dniu ślubu w kościele praktycznie nie było Go widać- nie skakał przed nami, nie raził flashem w oczy, ale uwiecznił wszystko tak, aby wyglądało jak najbardziej naturalnie. Na sali z kolei zorganizował nam świetną sesję z rodziną i znajomymi, dzięki czemu mogliśmy każdemu dać pamiątkowe zdjęcie z tego dnia. Nasi bliscy również byli zachwyceni Panem Kamilem mówiąc, że wystarczyło na Niego spojrzeć, a już wiedział, że chcieli aby im zrobił zdjęcie. Sesja w plenerze była dla nas również ogromnym zaskoczeniem. Pan Kamil nieźle się nabiegał, aby zrobić nam przepiękne ujęcia na łonie natury z różnych perspektyw. Podczas naszej współpracy nie było żadnych niedomówień, opóźnień, niemiłych sytuacji, czy braku profesjonalizmu. Również młody wiek Pana Kamila łamie taką barierę, dzięki czemu czuliśmy, jakby zdjęcia robił nam stary dobry znajomy, a nie opłacony fotograf. Z czystym sumieniem polecamy, Agnieszka i Tomasz

Najnowsze recenzje na moim Fanpage:

Moja historia

Moje fotografie są pełne kolorystyki i emocji. Moje reportaże tworzą niepowtarzalną i pełną zachwycających kadrów historię, a plenery ślubne są wspaniałą i nowoczesną pamiątką na Wasze dalsze życie. Poznajcie mnie i zaproście do swojego Świata.

Oferta i Cennik

Przygotowałem dla Was ciekawą ofertę, która uwzględnia najczęstsze potrzeby narzeczonych, dając spore pole, do indywidualnego zrealizowania wizji Waszego Dnia Ślubu. Z przyjemnością poznam Waszą koncepcję ślubu oraz wesela.

Rezerwacja

Jesteście zainteresowani? Wyślijcie zapytanie z Waszą propozycją, a ja w odpowiedzi opiszę Wam szczegóły realizacji reportażu ślubnego oraz sposób w jaki wykonuję sesję plenerową. Rezerwacja pozwoli Wam szczegółowo przeanalizować swój wybór.