Sesja narzeczeńska - ZA DARMO

Każda para narzeczonych ma własną koncepcję na swój dzień ślubu i wesela. Wybór fotografa ślubnego jest dużym wyzwaniem. Zawsze wiąże się z pewną dozą niepewności. A gdyby tak, wypróbować fotografa, poznać go, sprawdzić jak pracuje i zobaczyć jego efekty pracy na własnej skórze? Właśnie dlatego wychodzę naprzeciw przyszłym Parom Młodym i oferuję darmową sesję narzeczeńską. Polega to na tym, że wykonujemy takową sesję totalnie za darmo, a Wy decydujecie jaki będzie efekt końcowy tej współpracy.

Etap pierwszy – KONTAKT

Pierwszym krokiem do darmowej sesji narzeczeńskiej jest – NAWIĄZANIE KONTAKTU. Napiszcie do mnie e-maila z zainteresowaniem taką sesją, opiszcie gdzie oraz kiedy chcielibyście wykonać taką sesję. Jeśli nie macie pomysłu, to wspólnie stworzymy ciekawą koncepcję sesji narzeczeńskiej. Skorzystajcie z formularza kontaktowego widocznego poniżej.

 Etap drugi – SESJA NARZECZEŃSKA

Spotykamy się na sesji narzeczeńskiej i wspólnym zaangażowaniem tworzymy niepowtarzalne fotografie. Takie, które będą Waszą własną historią, takie które opowiedzą o Was kawałek ciekawej historii, takie które będą niosły pozytywne emocje towarzyszące fotografowaniu i atmosferze, którą stworzymy.

 Etap trzeci – DOKONANIE WYBORU

Po kilku/kilkunastu dniach mam już gotowe około 30-80 zdjęć z sesji narzeczeńskiej. Tworzę waszą spersonalizowaną galerię zdjęć, którą będziecie mogli przeglądać w internecie. To jest ten etap na którym, dokonujecie wyboru o dalszych losach Waszych fotografii. Możecie postąpić na kilka sposobów:

darmowa sesja narzeczeńska

Zachęcam do skorzystania z formularza

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Moja historia

Moje zdjęcia są pełne kolorystyki i emocji. Moje reportaże tworzą niepowtarzalną i pełną zachwycających kadrów historię, a plenery ślubne są wspaniałą i nowoczesną pamiątką na Wasze dalsze życie. Poznajcie mnie i zaproście do swojego Świata.

Oferta i Cennik

Przygotowałem dla Was ciekawą ofertę, która uwzględnia najczęstsze potrzeby narzeczonych, dając spore pole, do indywidualnego zrealizowania wizji Waszego Dnia Ślubu. Z przyjemnością poznam Waszą koncepcję ślubu oraz wesela.

Rezerwacja

Jesteście zainteresowani? Wyślijcie do mnie zapytanie z Waszą propozycją, a ja w odpowiedzi opiszę Wam szczegóły realizacji reportażu ślubnego oraz sposób w jaki wykonuję sesję plenerową. Rezerwacja pozwoli Wam szczegółowo przeanalizować swój wybór.