Portfolio ślubne

Mógłbym napisać o zdjęciach… ale te ocenicie sami.

Napiszę o czymś ważnym w mojej pracy – pasja. Sądzę że jest ona, najważniejszym elementem każdego szanującego się fotografa ślubnego. Pasja jest kołem zamachowym, do każdej innej czynności. To dzięki pasji, mam ciągły przypływ energii do tworzenia coraz lepszych reportaży ślubnych i sesji plenerowych

Drugim elementem o którym wspomnę, będzie mój indywidualny styl. Moja obróbka jest oparta na wieloletnim doświadczeniu. Obrabiam zdjęcia w taki sposób, by były zachwycające i ponadczasowe. A co najważniejsze, posługuje się wypracowanym stylem, który powoduje, że wszystkie zdjęcia mają wspólny składnik, dzięki któremu ogląda się je z przyjemnością.

Plener

Plener - portfolio zdjęć ślubnych

Ślub

Ślub - portfolio zdjęć ślubnych

Wesele

Wesele - portfolio zdjęć ślubnych

Przygotowania

Przygotowania - portfolio zdjęć ślubnych

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska - portfolio zdjęć ślubnych

Moja historia

Moje fotografie są pełne kolorystyki i emocji. Moje reportaże tworzą niepowtarzalną i pełną zachwycających kadrów historię, a plenery ślubne są wspaniałą i nowoczesną pamiątką na Wasze dalsze życie. Poznajcie mnie i zaproście do swojego Świata.

Oferta i Cennik

Przygotowałem dla Was ciekawą ofertę, która uwzględnia najczęstsze potrzeby narzeczonych, dając spore pole, do indywidualnego zrealizowania wizji Waszego Dnia Ślubu. Z przyjemnością poznam Waszą koncepcję ślubu oraz wesela.

Kontakt

Jesteście zainteresowani? Wyślijcie zapytanie z Waszą propozycją, a ja w odpowiedzi opiszę Wam szczegóły realizacji reportażu ślubnego oraz sposób w jaki wykonuję sesję plenerową. Rezerwacja pozwoli Wam szczegółowo przeanalizować swój wybór.