Moja historia
- o mnie

W życiu zawodowym jestem fotografem ślubnym i tylko ślubnym. Wychodzę z założenia, że chcąc robić coś dobrze, trzeba się temu poświęcić w pełni. Do każdego ślubu podchodzę indywidualnie, tak by każda para otrzymała zdjęcia, na których najbardziej im zależy.

Więcej nie napiszę… sądzę, że to zdjęcia ślubne, które samodzielnie wykonuję, powinny opowiadać za mnie. To one są efektem mojej pracy, doświadczenia, umiejętności i zamiłowania do tego co robię 😉

W życiu prywatnym towarzyszy mi moja żona Ewelina oraz nasz psiak Figo, który jest bardzo charakterystycznym przedstawicielem rasy beagle. Uwielbiamy aktywnie spędzać czas, poznawać zakątki naszej ojczystej ziemi oraz w miarę możliwości egzotyczne zakątki globu.

Ja sam jestem człowiekiem otwartym i uśmiechniętym. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, a w szczególności uwieczniać relacje pomiędzy nimi. Fotografowanie to nie tylko mój sposób na życie. Będąc na swoim ślubie, po drugiej stronie aparatu, zrozumiałem istotę tej najważniejszej pamiątki, jaką są zdjęcia ślubne. Dziś to świadomość i radość z towarzyszenia parze, w tak ważnym dla narzeczonych dniu, jest dla mnie bardzo motywujących elementem mojego życia.

Kamil Rumiński - fotograf ślubny - o mnie

Wspominałem o tym, że moje spojrzenie na dzień ślubu, zmieniło się w dniu mojej uroczystości ślubnej. By nie być gołosłownym, zobaczcie jak wyglądało nasze szczęście tego właśnie dnia. Te zdjęcia każdorazowo przypominają mi, jak istotne jest odpowiednie zachowanie wspomnień i emocji towarzyszących nam w tak fajnych chwilach.

kolaż - fotograf ślubny kamil rumiński w dniu swojego ślubu

A na koniec, jeszcze parę kadrów naszego psiaka, który jest naszym wiernym towarzyszem 🙂

Moja historia

Moje fotografie są pełne kolorystyki i emocji. Moje reportaże tworzą niepowtarzalną i pełną zachwycających kadrów historię, a plenery ślubne są wspaniałą i nowoczesną pamiątką na Wasze dalsze życie. Poznajcie mnie i zaproście do swojego Świata.

Oferta i Cennik

Przygotowałem dla Was ciekawą ofertę, która uwzględnia najczęstsze potrzeby narzeczonych, dając spore pole, do indywidualnego zrealizowania wizji Waszego Dnia Ślubu. Z przyjemnością poznam Waszą koncepcję ślubu oraz wesela.

Rezerwacja

Jesteście zainteresowani? Wyślijcie zapytanie z Waszą propozycją, a ja w odpowiedzi opiszę Wam szczegóły realizacji reportażu ślubnego oraz sposób w jaki wykonuję sesję plenerową. Rezerwacja pozwoli Wam szczegółowo przeanalizować swój wybór.