Dla tych którzy chcą skontaktować się jeszcze szybciej

Zachęcam do skorzystania z formularza

Wasze imiona

Adres e-mail

Data uroczystości

Miejsce uroczystości (orientacyjnie)

Dodatkowe informacje, pytania, itp.

Każda para narzeczonych ma własną koncepcję na swój dzień ślubu i wesela. Jestem tu po to, by Was wysłuchać, wesprzeć radą oraz zaproponować wspólne rozwiązania. Jestem otwarty na pomysły i indywidualne życzenia narzeczonych, by Wasz dzień był wyjątkowy.

Być może przeglądając ofertę nie zwróciliście uwagi na ciekawostkę dotyczącą sesji narzeczeńskiej oraz propozycji wspólnego czasu tuż po niej. A mianowicie… po sesji narzeczeńskiej jestem do Waszej dyspozycji. Możecie zaprosić mnie na kawę i wypytać o wszystko co związane z Waszym ślubem, weselem oraz kwestiami im bliskimi. Jako, że mam spore doświadczenie w branży ślubnej i nie jedno wesele widziałem, moje rady mogą okazać się bardzo cenne.

Jeśli jesteście na 2lata/1rok przed organizacją ślubu i wesela, to takie kwestie mogą wydać się Wam zbędę. Jednak im bliżej uroczystości, tym więcej na głowie i tym więcej pytań bez odpowiedzi. Wtedy to, możliwość porozmawiania z kimś kto orientuje się w temacie, bywa bezcenna. Pomyślcie o tym już teraz i skontaktujcie się ze mną.

Moja historia

Moje fotografie są pełne kolorystyki i emocji. Moje reportaże tworzą niepowtarzalną i pełną zachwycających kadrów historię, a plenery ślubne są wspaniałą i nowoczesną pamiątką na Wasze dalsze życie. Poznajcie mnie i zaproście do swojego Świata.

Oferta i Cennik

Przygotowałem dla Was ciekawą ofertę, która uwzględnia najczęstsze potrzeby narzeczonych, dając spore pole, do indywidualnego zrealizowania wizji Waszego Dnia Ślubu. Z przyjemnością poznam Waszą koncepcję ślubu oraz wesela.

Rezerwacja

Jesteście zainteresowani? Wyślijcie zapytanie z Waszą propozycją, a ja w odpowiedzi opiszę Wam szczegóły realizacji reportażu ślubnego oraz sposób w jaki wykonuję sesję plenerową. Rezerwacja pozwoli Wam szczegółowo przeanalizować swój wybór.