Fotografia produktowa i reklamowa

Bez dobrego zdjęcia – nie sprzedasz nawet najlepszego produktu, ale z odpowiednim zdjęciem – sprzedasz wszystko!

Fotografia produktowa, packshot oraz fotografia reklamowa służą do prezentacji produktów Twojej firmy. Jednak na tym nie kończy się rola zdjęć produktowych. Mają one przekonać, a nawet mają wzbudzić pożądanie, oglądających je osób. By osiągnąć ten efekt, należy fotografie produktów umiejętnie przygotować, oświetlić, sfotografować, obrobić graficznie oraz finalnie skonfigurować do prezentacji.

Dobry packshot to efekt pracy doświadczonego fotografa, który posługuje się odpowiednim studiem, sprzętem fotograficznym, oprogramowaniem oraz wypracowanym systemem pracy. Na finalny efekt, dobrego zdjęcia produktu, wpływ ma wiele składowych.

Fotografia produktowa i fotografia reklamowa
to korzyść dla Twojej firmy

Fotografia produktowa Warszawa i Białystok

Fotografia produktowa Białystok i Warszawa, packshot oraz fotografia reklamowa służą do prezentacji produktów Twojej firmy. Jednak na tym nie kończy się rola zdjęć produktowych. Mają one przekonać, a nawet mają wzbudzić pożądanie, oglądających je osób. Pracuję głównie na terenie Białegostoku i Warszawy, jednak podejmuje się realizacji z innych lokalizacji Polski.

By zdjęcia wzbudziły pożądanie oglądającego, należy fotografie produktów umiejętnie przygotować, oświetlić, sfotografować, obrobić graficznie oraz finalnie skonfigurować do prezentacji. Co wchodzi w skład zdjęć produktowych:

JAKOŚĆ PREZENTACJI
Klient chce zaspokoić swoje potrzeby. Im lepiej i bardziej kompleksowo przedstawimy produkt, tym łatwiej podejmie decyzję zakupu

WZMOCNIENIE ZAUFANIA
Przedstawiając ofertę produktu w sposób profesjonalny, klient podświadomie przenosi zaufanie z produktu na sprzedawce

ZMNIEJSZENIE KOSZTÓW
Lepsza prezentacja produktu, to mniej zapytań, a to prowadzi do oszczędności czasu i pieniędzy

WYRÓŻNIENIE SIĘ
Profesjonalna prezentacja produktu wyróżnia ofertę i przyciąga zainteresowanych klientów

ZWIĘKSZENIE SPRZEDAŻY
Kompleksowa i interesująca prezentacja produktu, wyróżnia go na tle konkurencji. Przekonuje klienta o jego właściwościach oraz ułatwia podjęcie decyzji zakupowej.

AŻ 80% INFORMACJI, PRZYSWAJAMY
I ZAPAMIĘTUJEMY DZIĘKI OBRAZOM

Zmysł wzroku odpowiada za 80% percepcji człowieka. Zjawisko to powoduje, że odpowiednia prezentacja produktu, może być kluczowym elementem, do podjęcia decyzji zakupowej. W szczególności, ma to ogromne znaczenie w prezentacji produktu w środkach tj. strona internetowa, sklep online czy katalogi firmowe. Czyli wszędzie tam, gdzie klient nie ma fizycznego kontaktu z produktem i pozostaje mu jedynie jego wizualna eksploracja.

Na tym polu, ogromne możliwości osiąga profesjonalna fotografia produktowa. Odróżnia ona produkt od innych oferowanych przez konkurencję. Jeśli klient obserwując zdjęcie produktu, nie jest w stanie przekonać się czy produkt spełni jego oczekiwania, przejdzie do konkurencji i dokona zakupu, nawet po wyższej cenie, jeśli tylko jego zaufanie do produktu i sprzedającego zostanie zaspokojone.

Klient ewoluuje i coraz częściej stawia na jakość produktu, a tę najłatwiej zaprezentować na zdjęciach. Dzięki kompleksowej prezentacji produktu, zmniejsza się także ilość zapytań klientów, a tym samym zmniejszamy koszty prowadzenia biznesu. Odpowiednie zaprezentowanie produktu, może bezpośrednio przyczynić się do zwiększenia sprzedaży.

JEDEN OBRAZ MÓWI WIĘCEJ NIŻ TYSIĄC SŁÓW

Dzięki wysokiej jakości fotografiom, można zredukować liczbę zapytań związanych z cechami produktu, a co za tym idzie, zmniejszyć koszt obsługi klienta oraz reklamacji wynikających z tego, że zdjęcie nie oddaje realistycznie cech produktu. Taka forma prezentacji pozwala też budować odpowiedni standard oraz wizerunek firmy/sklepu, i co niezwykle ważne w czasach zagęszczenia podmiotów na rynku e-commerce, wyróżnić się na tle konkurencji.

Fotografia produktowa to najskuteczniejszy sposób prezentowania najważniejszych zalet, cech i funkcji wszystkich przedmiotów wytwarzanych przez producentów i projektantów. Fotografuję szeroki zakres asortymentu, który zostanie umieszczony w sklepie internetowym lub wydrukowny w katalogu czy ofercie. Współczesny człowiek kupuje wszystko obrazem, dlatego tak istotna jest kompleksowa i wyróżniająca prezentacja produktu.

Zdjęcia produktowe Warszawa i Białystok

KOLOR TŁA
Produkt ostatecznie znaleźć się może na dowolnym tle. Może być to tło białe, czarne lub kolorowe.

KADR I PERSPEKTYWA
Dokonamy wyboru najbardziej porządanego kadru, który przedstawi go kompleksowo i zainteresuje oglądające go osoby

ROZDZIELCZOŚĆ I PROPORCJE
Pliki wyjściowe przygotujemy w formacie i proporcjach wymaganych do publikacji w internecie, katalogu czy social media

ZNAK WODNY
Dodatkowo, pliki graficzne mogą zostać opatrzone znakiem firmowym lub indywidualnym zabezpieczeniem

OŚWIETLENIE
Dobierzemy najlepsze oświetlenie do konkretnego produktu oraz koncepcji wedle której prezentujemy dane produkty

DETAL
Produkty złożone i rozbudowane, mogą zostać sfotografowane o dodatkowe detale, które zostaną podkreślone w ofercie/katalogu

OD DOBREGO ZDJĘCIA PRODUKTU, ZACZYNA SIĘ SPRZEDAŻ
OD ZDJĘCIA WYRÓŻNIAJĄCEGO SIĘ, SPRZEDAŻ WZRASTA

Elementy składowe fotografii produktowej

Packshot Warszawa i Białystok

JAKOŚĆ
TECHNICZNA oraz ESTETYCZNA

ROZDZIELCZOŚĆ
Wysoka szczegółowość obrazu, dzięki stosowaniu profesjonalnego sprzętu fotograficznego

OSTROŚĆ
Cały produkt oraz jego detale są ostre. Klient może przyglądać się każdemu elementowi

KOLORYSTYKA
Prawidłowo odwzorowana kolorystyka przedmiotu, by była zgodna z rzeczywistością

OBRÓBKA
Zdjęcia produktowe poddawane są zaawansowanej obróbce, by wyglądały atrakcyjnie dla oglądającego je klienta

EFEKT 3D
Stosując odpowienie oświetlenie, ułożenie i kadr, uzyskuję efekt trójwymiarowości obrazu

FAKTURA
Przedmioty o szczególnej fakturze, zostają oświetlone tak, by wydobyć i sfotografować ich fakturę powierzchni

KOMPLEKSOWY KADR
Przedmioty kadrowane są w sposób interesujący oraz zaspakajający ciekawość wizualną klienta

OŚWIETLENIE
Przedmiot oświetlony jest prawidłowym oraz naturalnym sposobem, by wydobyć jego korzystne cechy

Realizacja fotografii reklamowej i produktowej

Białystok i Warszawa fotografia reklamowa

DARMOWE ZDJĘCIA TESTOWE
Oferuję wykonanie 1-3 zdjęć testowych, na podstawie których, zostanie podjęta decyzja o kwestii dalszej współpracy. Nie pobieram opłat, nawet gdy zrezygnujecie.

WYSYŁKA I ODBIÓR
Produkty mogą zostać dostarczone do studia lub wysłane firmą kurierską. Istnieje także możliwość podjęcia produktów z siedziby firmy lub fotografowania na miejscu.

CZAS REALIZACJI
O czasie realizacji informuję w momencie ustalania szczegółów. Zależy on od ilości produktów, skomplikowania i współpracy. Normalny czas wynosi do 14dni. Wykonuję także usługi ekspres.

PRAWO I PODATKI
Usługa zawiera także przekazanie praw, do wykorzystywania fotografii na wszelkich polach eksploatacji. Na usługę fotografii produktowej, wystawiam fakturę VAT.