Fotograf ślubny Warszawa

Cześć, mam na imię Kamil!

Fotograf ślubny Warszawa to mój sposób na życie i pasja. Cieszy mnie Wasza wizyta i zachęcam do zapoznania z moimi ślubnymi fotografiami w portfolio, a szczególnie na blogu ślubnym, gdzie znajdziecie większą ilość zdjęć. Obejrzyjcie proszę moje fotografie ślubne, ponieważ to one są(powinny być) najważniejszym wyznacznikiem wyboru fotografa ślubnego. Jednak pozwólcie jeszcze, bym krótko scharakteryzował swoją osobę fotografa weselnego, ponieważ fotografia to jedno, a drugie to współpraca w dniu ślubu oraz w czasie pleneru ślubnego. Fotograf ślubny Warszawa, to moje wyłączne zajęcie, dzięki temu macie pewność, że jestem tym w pełni pochłonięty.

fotograf ślubny Warszawa

Fotografia ślubna w Warszawie towarzyszy mi od kilku lat. Odkąd pamiętam, zawsze uwielbiałem uwieczniać otaczającą mnie rzeczywistość. Przygodę z fotografią rozpocząłem od tematów dalekich fotografii ślubnej i weselnej. Jednak to chęć połączenia pasji i sposobu na życie, skierowała mnie w kierunku zdjęć ślubnych. Uwielbiam towarzyszyć Parom Młodym w ich wielkim dniu i móc fotografować ich emocje, znajomych, rodziny i najważniejsze momenty ich życia. Fotografia ślubna Warszawa to główny obszar mojego działania, jednak jeśli podobają się Wam moje zdjęcia, to chętnie będę Wam towarzyszył w dalszych lokalizacjach. Śluby i sesje plenerowe są moją pasją, która ciągle mnie napędza i powoduje, że każde zlecenie jest jeszcze ciekawsze i bardziej inspirujące.

fotografia ślubna Warszawa

Fotograf ślubny Warszawa – MÓJ STYL

Fotografie ślubne powinny być na czasie… ze sposobem pozowania, pomysłami na kadrowanie zdjęć, a w szczególności ze sposobem obróbki fotografii weselnych. Fotograf ślubny Warszawa – wyróżniać się powinien jednolitym i charakterystycznym stylem, natomiast zdjęcia powinny być wykonywane tak, by chętnie oglądało się je dzisiaj, jutro ale i za wiele wiele lat. Właśnie dlatego fotografie ślubne powinny być zarazem nowoczesne i ponadczasowe. Osiągam to wykonując fotografie w sposób naturalny.

Naturalność zdjęć jest zawsze na topie i nie przeminie pomimo upływającego czasu. Unikam także sezonowej obróbki zdjęć. Takie zdjęcia ogląda się dobrze, gdy ich styl jest na czasie, ale z upływem czasu staje się nieaktualny, a nawet wstydliwy do oglądania i dzielenia się z innymi osobami. Te wymienione czynniki sprawiają, że jestem całym sobą zaangażowany w wykonywanie zdjęć nowoczesnych oraz ponadczasowych zarazem. Takie zdjęcia będą chętnie oglądane przez długie lata. Wróć na stronę główną by poznać tajniki pracy fotografa ślubnego.

fotograf ślubny Warszawa - Kamil Rumiński polecany fotograf

Fotografia ślubna Warszawa – kilka słów o sobie

Moja fotografia ślubna Warszawa to przede wszystkim spójne i mocne kolory, nowoczesna obróbka zdjęć oraz co najważniejsze naturalność, którą widać w przemyślanych kadrach fotograficznych. Mój styl bazuje na mocnej lecz naturalnej kolorystyce, kadrach które nie tylko uwieczniają najważniejsze momenty dnia ślubu, ale i niosą ze sobą pozytywny ładunek emocjonalny oraz indywidualnym stylu dzięki któremu, Wasze zdjęcia będą tworzyły niepowtarzalną historię.

Fotograf ślubny to osoba, na której barkach spoczywa ogromna odpowiedzialność. W dniu ślubu, nie ma miejsca na jakiekolwiek pomyłki. W dniu ślubu nie ma miejsca na duble. W dniu ślubu nie ma miejsca na zmianę planów. Skontaktujcie się ze mną, a opowiem Wam o moim perfekcyjnym przygotowaniu do Waszego Wielkiego Dnia. Opowiem o sposobie w jaki wykonuję zdjęcia ślubne i plenerowe, o moim sprzęcie fotograficznym, stylu obróbki, elementach ceremonii, wesela, sesji plenerowej, o harmonogramie dnia ślubu, istotnych elementach które mają wpływ na fotografie ślubne oraz wielu kwestiach związanych z fotografią ślubną.

Fotografia ślubna Warszawa – moje doświadczenie

Moje życie zawodowe wypełnia fotografia ślubna w Warszawie. Fotografem ślubnym jestem na pełny etat z wyboru i zamiłowania do tej profesji. Dążę do perfekcji realizując każdy ślub, wesele i plener fotograficzny. Z każdym sezonem rozwijam swój warsztat fotograficzny oraz postprodukcji(obróbki zdjęć). Wychodzę z założenia, że najważniejszy jest efekt końcowy w postaci reportażu ślubnego i sesji plenerowej. By fotograf weselny to zamierzenie w pełni mógł wykonać, potrzeba jeszcze perfekcyjnego przygotowania i pozytywnego podejścia do każdego dnia ślubu. To właśnie pozytywną atmosferę cenię sobie najbardziej w dniu ślubu, dlatego zachęcam Was byśmy mieli okazję do spotkania i wspólnego poznania. Tak by Wasz fotograf ślubny, był Waszym dobrym znajomym.

MARTA & MAREK
Uroczystość pełna pozytywnych emocji

Znajdziecie mnie w mediach społecznościowych. Publikuję tam najnowsze fotografie ślubne z aktualnego sezonu ślubnego z Warszawy i Białegostoku. Zapraszam w szczególności na Facebooka, gdzie znajdziecie recenzje i opinie o mojej fotograficznej działalności. Lubicie przeglądać inspirujące fotografie? Dodajcie mój profil do obserwowanych na Instagramie. Tam znajdziecie najfajniejsze kadry obecnego sezonu fotograficznego.

O sobie i moich fotografiach słów kilka...

Na moich zdjęciach na próżno szukać sztuczności. Robię co mogę, by zdjęcia były momentami z najpiękniejszych chwil ślubu, wesela oraz sesji plenerowej. Fotograf ślubny to nie tylko osoba naciskająca spust aparatu. To człowiek, który spędzi z Wami jeden z najważniejszych dni Waszego życia. Poznajcie mnie, a będzie mi zaszczyt, towarzyszyć Wam w dniu ślubu i wesela. Fotografie które niosą emocje i uczucia są o tysiąckroć piękniejsze, niż te pozbawione tych elementów. Teraz już wiecie na czym mi zależy:)

Wybrane recenzje i opinie z Facebooka

Uwieńczeniem mojej pracy są głosy zadowolenia i pochwały. Chciałbym się nimi podzielić, dlatego zapraszam na Facebooka do sekcji z opiniami i recenzjami moich Par Młodych. Warszawa to główne obszary mojej fotograficznej działalności, jednak znajdziecie wśród zadowolonych, Pary z całej Polski. Jako fotograf jestem przekonany, że i Wy zajmiecie miejsce na mojej wymarzonej liście.

Kasia & Bartek

Kamil stanowi idealne połączenie profesjonalizmu i wrażliwości. Myślę, ze to fantastyczne przy okazji każdej uroczystości rodzinnej. Jeest elegancki, punktualny i taktowny. Potrafi świetnie uchwycić na fotografiach najpiękniejsze chwile. Zdjęcia oprócz reportażowego oka maja tez świetna kompozycje i piękny balans. K&B

Karolina & Przemek

Kamil jest fotografem, którego polecam bez żadnego namysłu;) Stuprocentowy profesjonalizm!!!. Fotografie przez niego wykonane to istna petarda, są wspaniałe, uchwycone są na nich wszystkie najważniejsze momenty naszej ceremonii ślubnej, jak i zabawy weselnej. Cały czas s zastanawiam, jak on to robi, że niie zakłóca przebiegu całej uroczystości, a jednak oglądając wykonane przez niego zdjęcia ma siię wrażenie, że jest dosłownie wszędzie, najzwyczajniej w świecie: odpowiedni człowiek, w odpowiednim czasie, na odpowiednim miejscu;)
Muszę również dodać, że współpraca z Kamilem to istna przyjemność, jest to osoba kontaktowa, która swoim uśmiechem uspokaja w tak ważnym dniu. Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę;) Pozdrawiamy
Karolina i Przemek Warszawa

Magda & Marcin

O takiego fotografa nam właśnie chodziło!
Na zdjęciach ujęte wszystkie najważniejsze dla nas momenty i przede wszystkim jest to pamiątka, na której namalowane są emocje ludzi. Kolorystka zdjęć po prostu super. brawo Kamil!
Otrzymane po weselu materiały super opakowane. pełen profesjonalizm.
Kamiil życzymy całą trójką samych sukcesów i rozwijających Twoje umiejętności zleceń! M&M Warszawa

Agnieszka & Tomasz

Serdecznie polecamy Pana Kamila niee tylko ze względu na przepiękną pamiątkę ze ślubu, ale także za profesjonalne podejście do pracy. Już na pierwszym spotkaniu Pan Kamil przygotował listę pytań, które chciał nam zadać, aby przygotować sieę w pełni do zlecenia. Wysłuchał także naszej wizji tego, jakich ujęć my sami oczekujemy. W dniu ślubu w kościele praktycznie nnie było Go widać, nie skakał przed nami, ale uwiecznił wszystko tak, aby wyglądało jak najbardziej naturalnie. Na sali z kolei zorganizował nam świetną sesję z rodziną i znajomymi, dzięki czemu mogliśmy każdemu dać pamiątkowe zdjęcie z tego dnia. Nasi bliscy również byli zachwyceni Panem Kamilem mówiąc, że wystarczyło na Niego spojrzeć, a już wiedział, że chcieli aby im zrobił zdjęcie. Sesja w plenerze była dla nas również ogromnym zaskoczeniem. Pan Kamiil nieźle się nabiegał, aby zrobić nam przepiękne ujęcia na łonie natury z różnych perspektyw. Podczas naszej współpracy niie było żadnych niedomówień, opóźnień, niemiłych sytuacji, czy braku profesjonalizmu. Również młody wiek Pana Kamila łamie taką barierę, dzięki czemu czuliśmy, jakby fotografie robił nam stary dobry znajomy, a nie opłacony fotograf. Z czystym sumieniem polecamy, Agnieszka i Tomasz

Moja historia

Moje fotografie są pełne kolorystyki i emocji. Moje reportaże tworzą niepowtarzalną i pełną zachwycających kadrów historię, a plenery ślubne są wspaniałą i nowoczesną pamiątką na Wasze dalsze życie. Poznajcie mnie i zaproście do swojego Świata.

Oferta i Cennik

Przygotowałem dla Was ciekawą ofertę, która uwzględnia najczęstsze potrzeby narzeczonych, dając spore pole, do indywidualnego zrealizowania wizji Waszego Dnia Ślubu. Z przyjemnością poznam Waszą koncepcję ślubu oraz wesela.

Rezerwacja

Jesteście zainteresowani? Wyślijcie zapytanie z Waszą propozycją, a ja w odpowiedzi opiszę Wam szczegóły realizacji reportażu ślubnego oraz sposób w jaki wykonuję sesję plenerową. Rezerwacja pozwoli Wam szczegółowo przeanalizować swój wybór.