Fotograf ślubny Suwałki

Witam serdecznie! Zapraszam do poznania oferty – fotograf ślubny Suwałki. Nazywam się Kamil Rumiński fotograf ślubny i zajmuje się fotograficznym uwiecznianiem uroczystości ślubnych i weselnych. Wykonuję również sesje plenerowe i narzeczeńskie, właśnie w województwie podlaskim. Głównym moim zajęciem jest fotografia ślubna i reportażowa, którą wykonuję na obszarze województwa podlaskiego, a w tym właśnie miasto Suwałki i okolice Suwałek.

fotograf ślubny Suwałki

Fotografia ślubna Suwałki – oferta i cennik

fotografia ślubna Suwałki

Zajmuje się między innymi fotografią ślubną w Suwałkach oraz okolicach. Mój obszar działania jest o wiele większy, jednak bazuje głównie na województwie podlaskim. Usługi fotograficzne-ślubne, a w szczególności fotografia ślubna Suwałki wykonuję od kilku lat. Efekty tego zobaczyć możecie w moim portfolio fotografii ślubnych, do którego teraz Was gorąco zapraszam. Zerknijcie także do zakładki z ofertą i cennikiem.

Fotograf Suwałki

fotograf Suwałki

Fotograf Suwałki i okolice Kamil Rumiński to świetny wybór na Waszą uroczystość ślubną i weselną. Fotografie ślubne które dla Was wykonam pozostaną na długo w Waszej pamięci. W mojej ofercie posiadam wysokiej jakości albumy i odbitki ślubne, które utrwalają te chwile na bardzo długie lata. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty ślubnej. Zadzwońcie lub napiszcie maila, by sprawdzić dostępność Waszego terminu ślubnego.

fotograf ślubny Suwałki