Fotograf ślubny Białystok

Cześć, mam na imię Kamil!

Fotograf ślubny Białystok to mój sposób na życie, praca i zamiłowanie. Cieszy mnie Wasza wizyta i zachęcam do zapoznania z moimi fotografiami ślubnymi w portfolio, a szczególnie na blogu ślubnym, gdzie znajdziecie większą ilość zdjęć ślubnych z Białegostoku. Obejrzyjcie proszę moje fotografie weselne, ponieważ to one są(powinny być) najważniejszym wyznacznikiem wyboru fotografa weselnego. Jednak pozwólcie jeszcze, bym krótko scharakteryzował swoją osobę fotografa ślubnego z Białegostoku, ponieważ fotografia to jedno, a drugie to współpraca w dniu ślubu oraz w czasie pleneru. Fotograf ślubny Białystok to moje wyłączne zajęcie, dzięki temu macie pewność, że jestem tym w pełni pochłonięty.

fotograf ślubny Białystok

Fotografia ślubna towarzyszy mi od bardzo dawna. Odkąd pamiętam, zawsze uwielbiałem uwieczniać rzeczywistość. Przygodę z fotografią rozpocząłem od tematów dalekich fotografii ślubnej. Jednak to chęć połączenia pasji i sposobu na życie, skierowała mnie w kierunku zdjęć ślubnych w Białymstoku. Uwielbiam towarzyszyć Parom Młodym w ich wielkim dniu i móc fotografować ich emocje, znajomych, rodziny i najważniejsze momenty ich życia. Fotografia ślubna Białystok to główny obszar mojego działania, jednak zlecenia ślubne realizuje także w dalszych lokalizacjach Polski. Śluby i sesje plenerowe są moją pasją, która ciągle mnie napędza i powoduje, że każde zlecenie jest jeszcze ciekawsze i bardziej inspirujące.

fotografia ślubna Białystok

Fotograf ślubny Białystok – MÓJ STYL

Fotografie ślubne powinny być na czasie… ze sposobem pozowania, pomysłami na kadrowanie, a w szczególności ze sposobem obróbki zdjęć. Fotograf ślubny Białystok – wyróżniać się powinien spójnym i charakterystycznym stylem, natomiast zdjęcia powinny być wykonywane tak, by przyjemnie oglądało się je dzisiaj, jutro ale i za wiele lat. Właśnie dlatego fotografie ślubne powinny być zarazem nowoczesne i ponadczasowe. Osiągam to wykonując zdjęcia w sposób naturalny i ciągle udoskonalając swój warsztat pracy.

Naturalność jest zawsze na topie i nie przeminie pomimo upływającego czasu. Unikam także sezonowej obróbki zdjęć. Takie zdjęcia ogląda się dobrze, gdy ich styl jest na czasie, ale z upływem czasu staje się nieaktualny, a nawet wstydliwy do oglądania i dzielenia się z innymi osobami. Te czynniki sprawiają, że jestem całym sobą zaangażowany w wykonywanie zdjęć nowoczesnych oraz ponadczasowych zarazem. Takie zdjęcia będą chętnie oglądane przez długie, długie lata. Wróćcie na stronę główną by poznać tajniki pracy fotografa ślubnego.

fotograf ślubny Białystok - Kamil Rumiński polecany fotograf

Fotografia ślubna Białystok – kilka słów o sobie

Moja fotografia ślubna Białystok to przede wszystkim spójne i mocne kolory, nowoczesna obróbka oraz co najważniejsze naturalność którą widać w przemyślanych kadrach. Mój styl bazuje na mocnej lecz naturalnej kolorystyce zdjęć, kadrach ślubnych które nie tylko uwieczniają najważniejsze momenty dnia ślubu i wesela, ale i niosą ze sobą pozytywny ładunek emocjonalny oraz indywidualnym stylu obrazu dzięki któremu, Wasze zdjęcia będą tworzyły niepowtarzalną historię.

Fotograf ślubny to osoba, na której barkach spoczywa spora odpowiedzialność. W dniu ślubu, nie ma miejsca na pomyłki. W dniu ślubu nie ma miejsca na duble. W dniu ślubu nie ma miejsca na zmianę koncepcji czy planów. Skontaktujcie się ze mną, a opowiem Wam o moim perfekcyjnym przygotowaniu do Waszego Wielkiego Dnia. Opowiem o sposobie w jaki wykonuję zdjęcia, o moim sprzęcie używanym do fotografowania, stylu postprodukcji, elementach ceremonii, wesela, sesji plenerowej, o harmonogramie dnia ślubu, istotnych elementach które mają wpływ na fotografię ślubną oraz wielu kwestiach związanych z fotografią ślubną.

Fotografia ślubna Białystok – moje doświadczenie

Moje życie zawodowe wypełnia fotografia ślubna w Białymstoku. Fotografem ślubnym jestem na pełny etat z wyboru i zamiłowania do tej profesji. Dążę do perfekcji realizując każdy ślub, wesele i plener. Z każdym sezonem rozwijam swój warsztat fotograficzny oraz postprodukcji. Wychodzę z przekonania, że najważniejszy jest efekt końcowy w postaci reportażu ślubnego i sesji plenerowej. By fotograf to zamierzenie w pełni mógł wykonać, potrzeba jeszcze perfekcyjnego przygotowania i pozytywnego podejścia do każdego zlecenia ślubnego. To właśnie pozytywną atmosferę cenię sobie najbardziej w dniu ślubu, dlatego zachęcam Was byśmy mieli okazję do spotkania i wspólnego poznania. Tak by Wasz fotograf ślubny, był Waszym dobrym znajomym.

MARTA & MAREK
Uroczystość pełna pozytywnych emocji

Znajdziecie mnie w mediach społecznościowych. Publikuję tam najnowsze fotografie ślubne z aktualnego sezonu ślubnego z Warszawy i Białegostoku. Zapraszam w szczególności na Facebooka, gdzie znajdziecie recenzje i opinie o mojej fotograficznej działalności. Lubicie przeglądać inspirujące fotografie? Dodajcie mój profil do obserwowanych na Instagramie. Tam znajdziecie najfajniejsze kadry obecnego sezonu fotograficznego.

O sobie i moich fotografiach słów kilka...

Na moich zdjęciach na próżno szukać sztuczności. Robię co mogę, by zdjęcia były momentami z najpiękniejszych chwil ślubu, wesela oraz sesji plenerowej. Fotograf ślubny to nie tylko osoba naciskająca spust aparatu. To człowiek, który spędzi z Wami jeden z najważniejszych dni Waszego życia. Poznajcie mnie, a będzie mi zaszczyt, towarzyszyć Wam w dniu ślubu i wesela. Fotografie które niosą emocje i uczucia są o tysiąckroć piękniejsze, niż te pozbawione tych elementów. Teraz już wiecie na czym mi zależy:)

Wybrane recenzje i opinie z Facebooka

Uwieńczeniem mojej pracy są głosy zadowolenia i pochwały. Chciałbym się nimi podzielić, dlatego zapraszam na Facebooka do sekcji z opiniami i recenzjami moich Par Młodych. Białystok i Warszawa to główne obszary mojej fotograficznej działalności, jednak znajdziecie wśród zadowolonych, Pary z całej Polski. Jako fotograf jestem przekonany, że i Wy zajmiecie miejsce na mojej wymarzonej liście.

Kasia & Bartek

Kamil stanowi idealne połączenie profesjonalizmu i wrażliwości. Myślę, ze to fantastyczne przy okazji każdej uroczystości rodzinnej. Jeest elegancki, punktualny i taktowny. Potrafi świetnie uchwycić na fotografiach najpiękniejsze chwile. Zdjęcia oprócz reportażowego oka maja tez świetna kompozycje i piękny balans. K&B Białystok

Karolina & Przemek

Kamil jest fotografem, którego polecam bez żadnego namysłu;) Stuprocentowy profesjonalizm!!!. Fotografie przez niego wykonane to istna petarda, są wspaniałe, uchwycone są na nich wszystkie najważniejsze momenty naszej ceremonii ślubnej, jak i zabawy weselnej. Cały czas s zastanawiam, jak on to robi, że niie zakłóca przebiegu całej uroczystości, a jednak oglądając wykonane przez niego zdjęcia ma siię wrażenie, że jest dosłownie wszędzie, najzwyczajniej w świecie: odpowiedni człowiek, w odpowiednim czasie, na odpowiednim miejscu;)
Muszę również dodać, że współpraca z Kamilem to istna przyjemność, jest to osoba kontaktowa, która swoim uśmiechem uspokaja w tak ważnym dniu. Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę;) Pozdrawiamy
Karolina i Przemek

Magda & Marcin

O takiego fotografa nam właśnie chodziło!
Na zdjęciach ujęte wszystkie najważniejsze dla nas momenty i przede wszystkim jest to pamiątka, na której namalowane są emocje ludzi. Kolorystka zdjęć po prostu super. brawo Kamil!
Otrzymane po weselu materiały super opakowane. pełen profesjonalizm.
Kamiil życzymy całą trójką samych sukcesów i rozwijających Twoje umiejętności zleceń! M&M

Agnieszka & Tomasz

Serdecznie polecamy Pana Kamila niee tylko ze względu na przepiękną pamiątkę ze ślubu, ale także za profesjonalne podejście do pracy. Już na pierwszym spotkaniu Pan Kamil przygotował listę pytań, które chciał nam zadać, aby przygotować sieę w pełni do zlecenia. Wysłuchał także naszej wizji tego, jakich ujęć my sami oczekujemy. W dniu ślubu w kościele praktycznie nnie było Go widać, nie skakał przed nami, ale uwiecznił wszystko tak, aby wyglądało jak najbardziej naturalnie. Na sali z kolei zorganizował nam świetną sesję z rodziną i znajomymi, dzięki czemu mogliśmy każdemu dać pamiątkowe zdjęcie z tego dnia. Nasi bliscy również byli zachwyceni Panem Kamilem mówiąc, że wystarczyło na Niego spojrzeć, a już wiedział, że chcieli aby im zrobił zdjęcie. Sesja w plenerze była dla nas również ogromnym zaskoczeniem. Pan Kamiil nieźle się nabiegał, aby zrobić nam przepiękne ujęcia na łonie natury z różnych perspektyw. Podczas naszej współpracy niie było żadnych niedomówień, opóźnień, niemiłych sytuacji, czy braku profesjonalizmu. Również młody wiek Pana Kamila łamie taką barierę, dzięki czemu czuliśmy, jakby fotografie robił nam stary dobry znajomy, a nie opłacony fotograf. Z czystym sumieniem polecamy, Agnieszka i Tomasz Białystok

Moja historia

Moje fotografie są pełne kolorystyki i emocji. Moje reportaże tworzą niepowtarzalną i pełną zachwycających kadrów historię, a plenery ślubne są wspaniałą i nowoczesną pamiątką na Wasze dalsze życie. Poznajcie mnie i zaproście do swojego Świata.

Oferta i Cennik

Przygotowałem dla Was ciekawą ofertę, która uwzględnia najczęstsze potrzeby narzeczonych, dając spore pole, do indywidualnego zrealizowania wizji Waszego Dnia Ślubu. Z przyjemnością poznam Waszą koncepcję ślubu oraz wesela.

Rezerwacja

Jesteście zainteresowani? Wyślijcie zapytanie z Waszą propozycją, a ja w odpowiedzi opiszę Wam szczegóły realizacji reportażu ślubnego oraz sposób w jaki wykonuję sesję plenerową. Rezerwacja pozwoli Wam szczegółowo przeanalizować swój wybór.