fotograf ślubny białystok warszawa
fotografia ślubna warszawa białystok
fotograf ślubny białystok warszawa

Kamil Rumiński - fotograf weselny Białystok

Witam serdecznie! Nazywam się Kamil Rumiński, a od kilku lat działam pod marką Kamil Rumiński fotografia ślubna. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio oraz ofertą fotografii weselnej w Białymstoku. Staram się by moje zdjęcia były naturalne i ponadczasowe. Nie zapominam o pięknych kolorach, które są głównym walorem każdej fotografii. Znajdziecie tutaj nie tylko zbiór najciekawszych fotografii ślubnych, ale i blog z obszerniejszymi realizacjami ze ślubów i wesel. Fotograf ślubny Białystok zaprasza do eksploracji strony autorstwa fotografa ślubnego Kamila Rumińskiego.

Mój styl fotograficzny

Mój styl bazuje na mocnej lecz naturalnej kolorystyce, kadrach które nie tylko uwieczniają najważniejsze momenty dnia ślubu, ale i niosą ze sobą pozytywny ładunek emocjonalny oraz indywidualnym stylu dzięki któremu, Wasze zdjęcia będą tworzyły niepowtarzalną historię.

Każda para narzeczonych ma własną koncepcję na swój dzień ślubu i wesela. Jestem tu po to, by Was wysłuchać, wesprzeć radą oraz zaproponować wspólne rozwiązania. Jestem otwarty na pomysły i indywidualne życzenia narzeczonych, by Wasz dzień był wyjątkowy.

Znajdziecie mnie w mediach społecznościowych. Publikuję tam najnowsze fotografie ślubne z aktualnego sezonu ślubnego. Zapraszam w szczególności na Facebooka, gdzie znajdziecie recenzje i opinie o mojej fotograficznej działalności. Lubicie przeglądać inspirujące fotografie? Dodajcie mnie do obserwowanych na Instagramie. Tam znajdują się najfajniejsze kadry obecnego sezonu fotograficznego.

Prezentacja moich zdjęć
w formie filmu

Reportaż z dnia ślubu

 • przygotowania Pani Młodej
 • przygotowania Pana Młodego
 • uroczystość zaślubin
 • zabawa weselna do 01:00
 • plener w dniu ślubu

 • minimum 500 niepowtarzalnych, starannie obrobionych zdjęć
 • indywidualną galerię ze zdjęciami
 • zestaw płyt ze zdjęciami
 • kilkadziesiąt odbitek 15x23cm
 • nowoczesny pendrive ze zdjęciami

  całość skomponowana w spójnym i niepowtarzalnym zestawie

Jeden pakiet. Jestem z Wami cały dzień ślubu, a efektem jest duża ilość zdjęć oraz genialny zestaw odbitek, płyt i pendrive. Nie wciskam dodatkowych opłat za przygotowania, odbitki czy galerie internetowe. Wybierając mnie na swojego fotografa, macie pewność że będę towarzyszył Wam w całym dniu uroczystości i otrzymacie wszystko co związane ze zdjęciami, bez dodatkowych opłat.

Zainteresowani lub macie pytania? Zapraszam do kontaktu i umówienia się na spotkanie, gdzie będziemy mieli okazję poznać się i porozmawiać o szczegółach Waszej uroczystości.

Sesja ślubna innego dnia

Choć coraz więcej osób decyduje się na sesje ślubne w dniu uroczystości, to pozostaje duża część zwolenników pleneru ślubnego innego dnia. Właśnie dlatego przygotowałem ofertę sesji plenerowej jako osobny składnik. To od Was zależy jak wykonamy takie zdjęcia.

Sesja innego dnia daje ogromne możliwości, ponieważ dowolnie wybieramy czas i miejsce fotografowania. Sesje w moim wykonaniu trwają od 1-3 godzin, czyli zaliczają się do szybkich, a nawet bardzo szybkich. Efektem pleneru jest 50-80 zdjęć.

Wybrane recenzje i opinie z Facebooka

Jesteście zainteresowani? Wyślijcie do mnie zapytanie z Waszą propozycją, a ja w odpowiedzi opiszę Wam szczegóły realizacji reportażu ślubnego oraz sposób w jaki wykonuję sesję plenerową. Rezerwacja pozwoli Wam szczegółowo przeanalizować swój wybór.

Kasia & Bartek

Kamil stanowi idealne połączenie profesjonalizmu i wrażliwości. Myślę, ze to fantastyczne przy okazji każdej uroczystości rodzinnej. Jest elegancki, punktualny i taktowny. Potrafi świetnie uchwycić na zdjęciach najpiękniejsze chwile. Zdjęcia oprócz reportażowego oka maja tez świetna kompozycje i piękny balans.

Karolina & Przemek

Kamil jest fotografem, którego polecam bez żadnego namysłu;) Stuprocentowy profesjonalizm!!!. Zdjęcia przez niego wykonane to istna petarda, są wspaniałe, uchwycone są na nich wszystkie najważniejsze momenty naszej ceremonii ślubnej, jak i zabawy weselnej. Cały czas się zastanawiam, jak on to robi, że nie zakłóca przebiegu całej uroczystości, a jednak oglądając wykonane przez niego zdjęcia ma się wrażenie, że jest dosłownie wszędzie, najzwyczajniej w świecie: odpowiedni człowiek, w odpowiednim czasie, na odpowiednim miejscu;)
Muszę również dodać, że współpraca z Kamilem to istna przyjemność, jest to osoba kontaktowa, która swoim uśmiechem uspokaja w tak ważnym dniu. Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę;) Pozdrawiamy
Karolina i Przemek

Magda & Marcin

O takiego fotografa nam właśnie chodziło!
Na zdjęciach ujęte wszystkie najważniejsze dla nas momenty i przede wszystkim jest to pamiątka, na której namalowane są emocje ludzi. Kolorystka zdjęć po prostu super – brawo Kamil!
Otrzymane po weselu materiały super opakowane – pełen profesjonalizm.
Kamil życzymy całą trójką samych sukcesów i rozwijających Twoje umiejętności zleceń!

Agnieszka & Tomasz

Serdecznie polecamy Pana Kamila nie tylko ze względu na przepiękną pamiątkę ze ślubu, ale także za profesjonalne podejście do pracy. Już na pierwszym spotkaniu Pan Kamil przygotował listę pytań, które chciał nam zadać, aby przygotować się w pełni do zlecenia. Wysłuchał także naszej wizji tego, jakich ujęć my sami oczekujemy. W dniu ślubu w kościele praktycznie nie było Go widać- nie skakał przed nami, nie raził flashem w oczy, ale uwiecznił wszystko tak, aby wyglądało jak najbardziej naturalnie. Na sali z kolei zorganizował nam świetną sesję z rodziną i znajomymi, dzięki czemu mogliśmy każdemu dać pamiątkowe zdjęcie z tego dnia. Nasi bliscy również byli zachwyceni Panem Kamilem mówiąc, że wystarczyło na Niego spojrzeć, a już wiedział, że chcieli aby im zrobił zdjęcie. Sesja w plenerze była dla nas również ogromnym zaskoczeniem. Pan Kamil nieźle się nabiegał, aby zrobić nam przepiękne ujęcia na łonie natury z różnych perspektyw. Podczas naszej współpracy nie było żadnych niedomówień, opóźnień, niemiłych sytuacji, czy braku profesjonalizmu. Również młody wiek Pana Kamila łamie taką barierę, dzięki czemu czuliśmy, jakby zdjęcia robił nam stary dobry znajomy, a nie opłacony fotograf. Z czystym sumieniem polecamy, Agnieszka i Tomasz

Poznajmy się!
Wyślijcie do mnie zapytanie

Wasze imiona

Adres e-mail

Data uroczystości

Miejsce uroczystości (orientacyjnie)

Telefon

Dodatkowe informacje, pytania, itp.

Moja historia

Moje zdjęcia są pełne kolorystyki i emocji. Moje reportaże tworzą niepowtarzalną i pełną zachwycających kadrów historię, a plenery ślubne są wspaniałą i nowoczesną pamiątką na Wasze dalsze życie. Poznajcie mnie i zaproście do swojego Świata.

Oferta i Cennik

Przygotowałem dla Was ciekawą ofertę, która uwzględnia najczęstsze potrzeby narzeczonych, dając spore pole, do indywidualnego zrealizowania wizji Waszego Dnia Ślubu. Z przyjemnością poznam Waszą koncepcję ślubu oraz wesela.

Rezerwacja

Jesteście zainteresowani? Wyślijcie do mnie zapytanie z Waszą propozycją, a ja w odpowiedzi opiszę Wam szczegóły realizacji reportażu ślubnego oraz sposób w jaki wykonuję sesję plenerową. Rezerwacja pozwoli Wam szczegółowo przeanalizować swój wybór.