Folwark Nadawki – sala weselna w Białymstoku

Sal weselnych w Białymstoku jest dużo. Przyszłe pary młode mają w czym wybierać. Jednak Folwark Nadawki jest szczególnym miejscem, na mapie sal weselnych w Białymstoku. Folwark Nadawki to miejsce w którym poczujecie się swojsko oraz otoczeni opieką.

Folwark Nadawki zlokalizowany jest obok Białegostoku, dokładnie w Wasilkowie. Dojazd jest tutaj bardzo dobry, a miejsce wyposażone jest w duży parking. Folwark Nadawki to miejsce w którym kultywuje się podlaskie tradycję oraz jadło. Zapraszamy na stronę Folwarku, by zapoznać się z pełną ofertą tego miejsca.

Folwark Nadawki - sala weselna w Białymstoku

Folwark Nadawki to idealne miejsce do zorganizowania uroczystości ślubnej i weselnej. Od niedawna na terenie Folwarku, można organizować plenerowe śluby cywilne. Wśród lasu, drewnianej zabudowy oraz pięknego stawu, ślub staje się wyjątkowy i urokliwy.

 Folwark Nadawki – drewniana sala weselna w Białymstoku

Folwark Nadawki obecnie dysponuje dwiema salami weselnymi. Obie sale są drewniane i robią ogromne wrażenie na gościach weselnych. Drewniane sale mają niesamowity urok, który pozwala gościom na swobodną zabawę.

Folwark Nadawki - drewniana sala weselna

Cały kompleks Folwarku Nadawki zbudowany jest z drewnianej zabudowy. Folwark to nie tylko miejsce na organizację wesela, ale także miejsce gdzie można zjeść w restauracji. Oczywiście miejsce to oferuje dania regionalne.

 Folwark Nadawki – wesele w podlaskim stylu

W Folwarku Nadawki zorganizujecie niesamowite wesele. Sala oferuje piękne dekoracje, które nawiązuje do tradycji regionalnych. Goście weselni, którzy przybędą na Wasze wesele, będą zachwyceni salą, wystrojem oraz jedzeniem.

Folwark Nadawki - wesele w podlaskim stylu

 Folwark Nadawki – niezapomniana zabawa weselna

Zapraszam do przeglądania wybranych zdjęć ślubnych, które miałem okazję wykonać na sali weselnej Folwark Nadawki. Myślę, że przekonają Was co do tego, że wesele w Folwarku ma niesamowity charakter.

Folwark Nadawki - niezapomniana zabawa weselna

Wybrane zdjęcia sali weselnej Folwark Nadawki w Białymstoku