Blog - fotograf ślubny

Na moim blogu, znajdziecie kilkanaście przykładowych materiałów zdjęciowych. Są to dłuższe historie moich Par Młodych, które opowiedziane są na kilkudziesięciu-kilkuset wybranych fotografiach, więc jest to wyłącznie urywek pełnego materiału fotograficznego.  Jednak taka ilość, świetnie opowiada o całej uroczystości i pozwala na sprawne wczytywanie się zdjęć przez przeglądarkę.

Moja historia

Moje fotografie są pełne kolorystyki i emocji. Moje reportaże tworzą niepowtarzalną i pełną zachwycających kadrów historię, a plenery ślubne są wspaniałą i nowoczesną pamiątką na Wasze dalsze życie. Poznajcie mnie i zaproście do swojego Świata.

Oferta i Cennik

Przygotowałem dla Was ciekawą ofertę, która uwzględnia najczęstsze potrzeby narzeczonych, dając spore pole, do indywidualnego zrealizowania wizji Waszego Dnia Ślubu. Z przyjemnością poznam Waszą koncepcję ślubu oraz wesela.

Kontakt

Jesteście zainteresowani? Wyślijcie zapytanie z Waszą propozycją, a ja w odpowiedzi opiszę Wam szczegóły realizacji reportażu ślubnego oraz sposób w jaki wykonuję sesję plenerową. Rezerwacja pozwoli Wam szczegółowo przeanalizować swój wybór.