Fotograf ślubny Suwałki

Witam serdecznie! Zapraszam do poznania oferty – fotograf ślubny Suwałki. Nazywam się Kamil Rumiński fotograf ślubny i zajmuje się fotograficznym uwiecznianiem uroczystości ślubnych i weselnych. Wykonuję również sesje plenerowe i narzeczeńskie, właśnie w województwie podlaskim. Głównym moim zajęciem jest fotografia ślubna i reportażowa, którą wykonuję na obszarze województwa podlaskiego, a w tym właśnie miasto Suwałki i okolice Suwałek.

fotograf ślubny Suwałki  - fotograf ślubny Białystok Łomża

Fotografia ślubna Suwałki – oferta i cennik

fotografia ślubna Suwałki  - fotograf ślubny Białystok Łomża

Zajmuje się między innymi fotografią ślubną w Suwałkach oraz okolicach. Mój obszar działania jest o wiele większy, jednak bazuje głównie na województwie podlaskim. Usługi fotograficzne-ślubne, a w szczególności fotografia ślubna Suwałki wykonuję od kilku lat. Efekty tego zobaczyć możecie w moim portfolio fotografii ślubnych, do którego teraz Was gorąco zapraszam. Zerknijcie także do zakładki z ofertą i cennikiem.

Fotograf Suwałki

fotograf ślubny Suwałki - Kamil Rumiński  - fotograf ślubny Białystok Łomża

Fotograf Suwałki i okolice Kamil Rumiński to świetny wybór na Waszą uroczystość ślubną i weselną. Fotografie ślubne które dla Was wykonam pozostaną na długo w Waszej pamięci. W mojej ofercie posiadam wysokiej jakości albumy i odbitki ślubne, które utrwalają te chwile na bardzo długie lata. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty ślubnej. Zadzwońcie lub napiszcie maila, by sprawdzić dostępność Waszego terminu ślubnego.

fotograf Suwałki  - fotograf ślubny Białystok Łomża