Fotograf ślubny Augustów

Nazywam się Kamil Rumiński, fotograf ślubny Augustów i zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem zdjęć ślubnych. Fotografuję ślubny, wesela i sesje plenerowego głównie na terenie Podlasia. Jako fotograf ślubny realizuje fotografię w Augustowie i okolicach. Choć nie pochodzę z tego miasta, to w Augustowie pojawiam się dość często.

fotograf ślubny Augustów  - fotograf ślubny Białystok Łomża

Fotografia ślubna Augustów

fotografia ślubna Augustów  - fotograf ślubny Białystok Łomża

Zajmuje się między innymi fotografią ślubną w Augustowie oraz okolicach. Mój obszar działania jest o wiele większy, jednak bazuje głównie na województwie podlaskim. Usługi fotograficzne-ślubne, a w szczególności fotografia ślubna Augustów wykonuję od kilku lat. Efekty tego zobaczyć możecie w moim portfolio fotografii ślubnych, do którego teraz Was gorąco zapraszam. Zerknijcie także do zakładki z ofertą i cennikiem.

Fotograf Augustów

fotograf Augustów  - fotograf ślubny Białystok Łomża

Jeśli jeszcze szukacie – fotograf Augustów, to lepiej trafić nie mogliście. Fotografie ślubne które dla Was wykonam pozostaną na długo w Waszej pamięci. W mojej ofercie posiadam wysokiej jakości albumy i odbitki ślubne, które utrwalają te chwile na bardzo długie lata. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty ślubnej. Zadzwońcie lub napiszcie maila, by sprawdzić dostępność Waszego terminu ślubnego. Fotograf Augustów Kamil Rumiński, zapraszam do kontaktu.

fotograf ślubny Augustów - Kamil Rumiński  - fotograf ślubny Białystok Łomża