Ciekawostki dotyczące naszej współpracy
oraz mojego stylu fotografowania

#1 Perfekcyjne przygotowanie

Jestem daleki od stwierdzenia, że każdy ślub jest taki sam. Oczywiście wszystko dzieje się wedle określonego, dość spójnego schematu. Jednak jest tak duża ilość zmiennych, że na ślub – koniecznie trzeba iść dobrze przygotowanym. Podstawą jest znajomość Was, waszych relacji rodzinnych, przebiegu uroczystości, zaplanowanych niespodzianek, adresów oraz Waszych preferencji. Te wszystkie informacje są mi potrzebne by uwiecznić ten dzień w sposób najpełniejszy i najbardziej zbliżony do Waszych oczekiwań. Informacje te zbieram na tydzień przed uroczystością z Waszą nieocenioną pomocą.

W dniu ślubu staram się zarejestrować całą uroczystość, łącznie ze wszystkimi ciekawymi i zabawnymi sytuacjami, które mają tam miejsce. Na zdjęciach muszą znaleźć się wszyscy, którzy brali udział w ślubie i weselu. Nieocenione są zdjęcia rodzinne i ze znajomymi, które wykonujemy w czasie wesela. Jestem z Wami do około 01:00 w nocy, kiedy to już jest po oczepinach i torcie weselnym. Wtedy to mam już pełny materiał zdjęciowy, który mogę dalej selekcjonować i poddać mojej autorskiej obróbce.

#2 Niezapomniana sesja ślubna

Plener ślubny innego dnia to pieczołowicie zaplanowana sesja, podczas której wykonujemy dużą ilość różnorodnych zdjęć. Sesję planujemy tak, by wykonać ją podczas najlepszych warunków pogodowych. To jest właśnie kluczowy element dobrze wykonanej sesji. Zdjęcia wykonamy w Waszym ulubionym miejscu lub spośród mojej bazy miejsc, które nadają się na wykonanie takich fotografii.

W czasie fotografowania nie musicie martwić się o to, że nie potraficie zachować się przed aparatem lub źle wyglądacie na zdjęciach. to ja jestem profesjonalistą i ja odpowiadam za to, byście wyszli na fotografiach – korzystnie. Zawsze możecie liczyć na moje wsparcie i pomoc.

#3 Szybki czas realizacji

Należę do tej grupy fotografów, którzy zajmują się wyłącznie fotografowaniem oraz mają perfekcyjny warsztat pracy. Co to znaczy? To, że zdjęcia otrzymujecie 2 tygodnie od Waszej uroczystości!

To nie żarty. Oczywiście terminy mogą przesunąć się ze względu na opóźnienie sesji plenerowej lub zdarzenia losowe. Jednak standardowym czasem realizacji zdjęć ślubnych jest pół miesiąca. Mam wieloletnie doświadczenie w fotografii ślubnej i ten czas spożytkowałem na ulepszanie metod pracy. Mam własne rozwiązania, które pozwalają mi na szybką, poprawną i skuteczną obróbkę zdjęć.

#4 Ciągły rozwój i ulepszenia

Nie jest nowością stwierdzenie, że by być na szczycie trzeba ciągle się kształcić. Jestem tego w pełni przekonany i dążę do ciągłego doskonalenia. Staram się równocześnie rozwiać swoje umiejętności fotograficzne oraz sprzęt na którym pracuję.

Każdy nowy sezon ślubny, to kolejne inwestycje w nowości sprzętu fotograficznego oraz doskonalsze umiejętności postprodukcji zdjęć. Staram się być na czasie, jednak mając na uwadze to, by nie zatracić swojego stylu, który szlifowałem latami.

Moja historia

Moje fotografie są pełne kolorystyki i emocji. Moje reportaże tworzą niepowtarzalną i pełną zachwycających kadrów historię, a plenery ślubne są wspaniałą i nowoczesną pamiątką na Wasze dalsze życie. Poznajcie mnie i zaproście do swojego Świata.

Oferta i Cennik

Przygotowałem dla Was ciekawą ofertę, która uwzględnia najczęstsze potrzeby narzeczonych, dając spore pole, do indywidualnego zrealizowania wizji Waszego Dnia Ślubu. Z przyjemnością poznam Waszą koncepcję ślubu oraz wesela.

Rezerwacja

Jesteście zainteresowani? Wyślijcie zapytanie z Waszą propozycją, a ja w odpowiedzi opiszę Wam szczegóły realizacji reportażu ślubnego oraz sposób w jaki wykonuję sesję plenerową. Rezerwacja pozwoli Wam szczegółowo przeanalizować swój wybór.